Sie
18
2022
Skomentuj

Cena z Aubameyanga ustalona. Transfer coraz bliżej

Ze względu na wciąż niezbyt stabilną sytuację finansową i przyjście Roberta Lewandowskiego było wiadomo, że ktoś z duetu Depay - Aubameyang będzie musiał opuścić Barcelonę. Z klubu dochodziły zresztą jasne sygnały, że odejdzie tylko jeden z nich, bo potrzebny jest jakiś zmiennik. Przez kolejne tygodnie nie było jednak wiadomo, który to będzie, choć wydawało się, że bliżej wylotu jest Holender, z którym od jakiegoś czasu negocjuje Juventus. Jak się okazuje, teraz karty się nieco odwróciły.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Negocjacje w sprawie Depaya jakoś specjalnie nie posuwają się do przodu, za to zbliża się kulminacyjny moment w dyskusjach na temat Aubameyanga. Rzekomo Chelsea jest już bliska ustalenia z nim warunków kontraktu. Gdy do tego dojdzie, złoży oficjalną ofertę na ręce Barcelony. Ta ma opiewać na około 28 milionów euro, które rzekomo powinny zadowolić Katalończyków. Od początku mówiło się bowiem, że Barca chętnie puści Gabończyka za mniej więcej 30 baniek.

Nie ma wątpliwości, że to dobre wyjście dla budżetu Barcelony, ale już niekoniecznie dla samej drużyny. Aubameyang pokazał na wiosnę, że odnajduje się w taktyce Xaviego i byłby godnym zmiennikiem Roberta oraz ciekawą alternatywą na skrzydło. Depay za to nie do końca rozumie, czego się od niego oczekuje, w związku z czym nie daje na boisku aż tyle, co Gabończyk. Z drugiej strony, Barcelona na pewno by aż tyle na nim nie zarobiła. Wszystkiego w końcu mieć nie można, a Katalończycy i tak już tego okienka załatwili przesadnie dużo.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
0
9 Maj 2022

Rzut wolny, pośredni. Level: Japonia XD [VIDEO]

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]