Lis
27
2020
Skomentuj

Koniec zgrupowania Polek, znamy datę meczu z Hiszpanią (akt.)

Wiele wskazuje na to, iż zaplanowane na początek grudnia spotkanie reprezentacji Polski kobiet z Hiszpankami nie dojdzie do skutku. Jak informuje Onet Sport, badania wykonane pod kątem obecności SARS-CoV-2 dały siedem wyników pozytywnych i zakończyły zgrupowanie z udziałem biało-czerwonych. PZPN poprosił już UEFA o przełożenie zbliżającego się spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


Już w przyszłym roku zostaną rozegrane kolejne mistrzostwa Starego Kontynentu. Jak wiadomo, szanse na awans wciąż mają podopieczne Miłosza Stępińskiego, które miejsce na wielkim turnieju mogą sobie zapewnić poprzez udział w barażach. By się do nich dostać, niezbędne będzie urwanie punktów reprezentacji Hiszpanii. Początkowo spotkanie z jednogłośnymi faworytkami miało się odbyć 1 grudnia w Madrycie, lecz po serii testów wykonanych pod kątem obecności SARS-CoV-2 stanęło pod olbrzymim znakiem zapytania.

Środowe badania wykazały bowiem siedem wyników pozytywnych i w dużym stopniu skomplikowały przygotowanie do wtorkowego starcia. Z oficjalnych informacji wynika, iż Polki wraz z zakończonym zgrupowaniem wróciły do domu. Polski Związek Piłki Nożnej wysłał zaś do UEFA specjalną prośbę, której celem będzie przełożenie grudniowego spotkania. Odpowiedź europejskiego organu powinniśmy poznać niebawem.

AKTUALIZACJA:

Mecz Polek z Hiszpankami odbędzie się w lutym 2021 roku. Możliwy jest do wyznaczenia termin między 15 a 24 lutego 2021 roku.

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]