Mar
14
2020
Skomentuj

Bartosz Bereszyński zarażony koronawirusem. To szósty przypadek w Sampdorii

Reprezentant Polski, Bartosz Bereszyński uzyskał pozytywny wynik badania na obecność SARS-CoV-2. Zawodnik Sampdorii o zdiagnozowaniu koronawirusa poinformował za pomocą Instagrama. Polak jest już szóstym graczem Sampdorii, który uległ zakażeniu.


Pełnoletni widzowie kanału Footroll mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹCIE TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.| Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


 

Tego było można się niestety spodziewać. Bartosz Bereszyński po tym jak zakażeniu uległa znaczna część jego zespołu - również poinformował o uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Polak informację o zakażeniu przekazał za pomocą Instagrama - prosząc jednocześnie o zachowanie rozsądku. "Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu" - czytamy w oficjalnym przekazie Bereszyńskiego.

Reprezentant Polski jest już szóstym graczem  Sampdorii, u którego wykryto obecność koronawirusa. Wcześniej zakażeniu ulegli również zespołowi koledzy Bereszyńskiego - Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Antonino La Gumina oraz Morten Thorsby. Wcześniej informację o uzyskaniu pozytywnego wyniku poinformował także Daniele Rugani. Dziś nad ranem zaś Patrick Cutrone oraz German Pezzella występujący w szeregach Fiorentiny.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]