Lis
08
2017
Skomentuj

Manchester City sięgnie po orbońcę Lyonu?

Manchester City jest obecnie niekwestionowanym liderem Premier League. Jesli spojrzymy nie tylko na wyniki, ale również na styl gry, możemy odnieść wrażenie, że na chwilę obecną ta drużyna jest kompletna. Wcale nie uważa tak jednak Pep Guardiola i już niedługo zamierza ją wzmocnić. Skupi się na sprowadzeniu młodego obrońcy z Lyonu.

Jak podaje The Sun, The Citizens są bardzo zainteresowani sprowadzeniem Mouctara Diakhaby'ego. Dla wielu z was nazwisko to nie jest pewnie znane, ale gwarantuję wam, że już za kilka lat będzie. Francuz z gwinejskim paszportem jest bowiem jednym z większych talentów ligi francuskiej i już pokazuje co potrafi. Mało tego, ma niemalże 190 centymetrów wzrostu i posturę meblościanki, co czyni go idealnym kandydatem do gry w Premier League.

Guardiola podobno bacznie obserwuje jego rozwój i już ma pomysł jak go sprowadzić. Pomimo faktu, że Obywatele dysponują ogromnym budżetem, w wypadku tego transferu mogą nie wydać ani grosza. W ramach zamiany do Francji ma powędrować Mangala, który już wie, że nie jest brany pod uwagę przez Hiszpana. Według wyżej wymienionego źródła, Lyon jest żywo zainteresowany taką zamianą, co tylko przyśpieszy ewentualną transakcję.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]