Lis
24
2017
Skomentuj

United po gwiazdę Celtiku?

Gwiazda Celtiku Glasgow lada moment może zmienić klub. Piłkarzem interesuje się Manchester United.

Moussa Dembele jest niewątpliwie największą gwiazdą szkotów. Coraz częściej mówi się, że młodzieżowy reprezentant Francji może za niedługi czas zrobić krok w przód i trafić do Premier League, czyli jeden z najlepszych lig świata. Zainteresowanie graczem wyraża Manchester United. O transfer zabiega podobno sam Jose Mourinho. Dembele ma niesamowite statystyki. W 49 meczach ubiegłego sezonu strzelił aż 32 bramki a na dodatek dorzucił dziewięć asyst. 

Wydaje się więc, że skuteczność jest jednym z cech tego piłkarza. W samych superlatywach o napastniku wypowiada się Brendan Rogers, obecny opiekun Celtiku. 

On posiada talent i wszelkie cechy, by być topowym piłkarzem. Widzę jego rozwój i myślę, że jeśli w najbliższych latach to utrzyma, stanie się jednym z najlepszych napastników na świecie. 

Przed transferem do Glasgow bronił barw Fulham, grając z nimi w Championship. Nie było dane mu do tej pory zagrać w Premier League, jednakże wszystko przed nim. Może się okazać, że rzeczywiście za jakiś czas Dembele trafi do drużyny z Old Trafford i wraz z Romelu Lukaku stworzą jeden z najgroźniejszych duetów napastników w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]