Grafiki
11-12-2019
WPIS Luke'a Shawa po odpadnięciu Lukaku z LM! xD
Skomentuj
Luke Shaw podał dalej tweet Romelu Lukaku z października, gdzie cieszył się, że gra w LM i dodał "Witamy z powrotem".
Czekamy na pojedynek Man United - Inter w Lidze Europy! :D
WIĘCEJ O OSTATNIM MECZU GRUPOWYM INTERU PRZECZYTACIE TUTAJ!!!
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




.png)
.png)
![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)

.png)
.png)
.png)

.jpg)
.jpg)