Gru
22
2021
Skomentuj

Prezes LECHA niemalże potwierdza, że gwiazda zespołu odejdzie latem

Rzadko kiedy zdarza się, by właściciele klubów otwarcie mówili o potencjalnych transakcjach. Zwykle co najwyżej komentują je już wtedy, gdy do nich dojdzie. Inaczej zachował się jednak Piotr Rutkowski, który w rozmowie z Romanem Kołtoniem w ramach Prawdy Futbolu powiedział wprost, że jeden z piłkarzy Lecha latem prawdopodobnie opuści szeregi "Kolejorza". O kim mowa?


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


O Jakubie Kamińskim. Sam fakt, że Polak ma szanse opuścić Lecha, nie jest niczym zaskakującym. W końcu imponuje już od kilkunastu miesięcy i transfer wróżono mu nawet wcześniej. Ostatecznie jednak "Kolejorzowi" udawało się go przekonać, o czym Rutkowski też zresztą wspomniał. Zaznaczył, że pomimo wpływających wcześniej ofert z zachodnich, mocnych lig, Lech nalegał na pozostanie Kamińskiego, tłumacząc mu, że lepiej na tym wyjdzie, gdy jeszcze jakiś czas będzie rozwijał się w Polsce, a wyruszy za granicę wtedy, kiedy na pewno będzie na to gotowy. W ten sposób spławiona miała zostać chociażby Atalanta Bergamo czy Wolfsburg.

Rutkowski zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie może uwiązać Kamińskiego na wieczność. We wspomnianym programie otwarcie przyznał, że po sezonie zawodnik prawdopodobnie zmieni barwy klubowe. Zaznaczył, że wszyscy w Lechu zdają sobie sprawę, że wówczas Kamińskiemu i jego umiejętnościom będzie już w Ekstraklasie zbyt ciasno. Nadmienił też, niejako propsując sam siebie, że przynajmniej w tym momencie wiadomo już, że chłopak będzie gotowy na wyjazd za granicę i nie przepadnie. To gdzie odejdzie, wciąż pozostaje jednak wielką niewiadomą.

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
0
9 Maj 2022

Rzut wolny, pośredni. Level: Japonia XD [VIDEO]

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]