0
0
+

Borussia Dortmund wkrótce może zmienić szkoleniowca. Petera Bosza może zastąpić Julian Nagelsmann.

Obecna gra BVB woła o pomstę do nieba. Mimo, że sezon rozpoczęli świetnie, gra drużyny posypała się od momentu, gdy Piszczek doznał kontuzji podczas spotkania reprezentacji Polski z Czarnogórą. Podopieczni Petera Bosza nie potrafią wygrać spotkania od niemal dwóch miesięcy. Taki wynik drużynie chluby nie przyniesie. Po 45 minutach meczu z Schalke, kiedy gospodarze tego meczu wygrywali aż 4:0 wydawało się, że w końcu ekipa z Dortmundu zdobędzie komplet punktów. Nic z tych rzeczy. Schalke w drugiej połowie wzięło się w garść, a bramkę dającą wyrównanie zdobyli w doliczonym czasie gry. Szczegółową relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.

Problemów z Borussii jest cała masa, zaczynając od kontuzji, a kończąc na fatalnej dyspozycji zawodników. Możliwe, że jeśli BVB przegra kolejne spotkanie, posadę straci Peter Bosz, a jego następcą może być 30-letni Julian Nagelsmann. Jego Hoffenheim nie gra tak piorunująco jak w poprzednim sezonie Bundesligi, którą zakończyli na bardzo wysokim czwartym miejscu. Jednak ten sezon nie jest już tak dobry. Zwycięstwa przeplatają remisami, a po drodze pojawiają się dotkliwe porażki, jak w przypadku ostatniej kolejki, w której to przegrali z niżej notowanym Hamburgerem  SV 3:0.