Sty
04
2022
Skomentuj

PILNE! Hertha DOGADAŁA się w sprawie Piątka z INNYM KLUBEM! Wypożyczenie + wykup za 17 mln euro

Sytuacja Krzysztofa Piątka w szeregach Herthy Berlin jest, jaka jest. Nie wszystko układa się po myśli samego piłkarza. Reprezentant Polski nie wnosi tyle, ile pierwotnie oczekiwano. Decyzja podjęta przez klub nie mogła, więc być inna. Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, napastnik stołecznego klubu znalazł się na wylocie. Jego usługami interesuje się między innymi Genoa.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Krzysztof Piątek trafił do Niemiec w styczniu minionego roku. Szefostwo Herthy Berlin zapłaciło za jego usługi aż 24 mln euro. Podpisali z nim kontrakt obowiązujący do czerwca 2025 roku, więc już na pierwszy rzut oka widać było, iż oczekiwania wobec samego gracza były spore. Reprezentant Polski mógł także liczyć na bardzo dobre warunki indywidualne, co wraz ze sporą obniżką formy stało się nieopłacalne dla działaczy stołecznego klubu. Na ten moment wygląda to tak, że Piątek zgarnia fortunę i nie jest w stanie wskoczyć na poziom, który prezentował, chociażby dwa lata temu. Co więc zamierza zrobić szefostwo berlińskiego zespołu? Nic bardziej mylnego, podjęto decyzję o rozstaniu. Według informacji ujawnionej przez Gianlucę Di Marzio ewentualny transfer z udziałem 26-latka może dojść do skutku już w trakcie bieżącego okna transferowego.

Usługami reprezentanta Polski interesuje się jego były klub, Genoa. Z informacji ujawnionej przez włoskiego dziennikarza wynika, iż wielkim zwolennikiem tego ruchu jest szkoleniowiec zespołu, Andrij Szewczenko.

Ze względu na to, że dyspozycja Piątka jest daleka od ideału, przedstawiciel Serie A rozważa tylko i wyłącznie półroczne wypożyczenie – informuje Di Marzio. W razie spełnienia wszelkich oczekiwań możliwa będzie dalsza współpraca, wszak w umowie pomiędzy dwiema stronami ma znaleźć się zapis umożliwiający wykup reprezentanta Polski. Nieoficjalnie mówi się o kwocie oscylującej w granicach 17 mln euro. Mimo to sama transakcje jest bardzo, ale to bardzo realna. Ewentualny transfer 26-latka do Genui byłby już jego drugim podejściem do tego zespołu. Pierwszy epizod w wykonaniu Piątka przebiegł wręcz wzorowo. Rosły atakujący rozegrał 21 spotkań, zdobył w nich 19 bramek, czym zapracował na transfer do Milanu. Ostatnie miesiące w wykonaniu Polaka są jednak dużo mniej udane.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
0
9 Maj 2022

Rzut wolny, pośredni. Level: Japonia XD [VIDEO]

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]