Lip
24
2020
Skomentuj

Korona uratowana? Krzysztof Zając poda się do dymisji

Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że właśnie dobrnęliśmy do końca kieleckiej historii, w której główną rolę odgrywał Krzysztof Zając. Jak informują lokalni dziennikarze – dotychczasowy prezes Korony lada moment poda się do dymisji. Jego śladem mają pójść również niemieccy właściciele.


Już w piątek mecz Milanu z Atalantą! Ten i wiele innych meczów pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Kielecka Korona pod wodzą niemieckich inwestorów nawet przez najkrótszą chwilę nie znajdowała się w czołówce Ekstraklasy. Ba, okres ten trzeba zaliczyć do jednego z najsłabszych w dziejach całego klubu, gdyż rodzina Hundsdörferów poza sprowadzeniem klubu na dno i ostatecznie również spadku, doprowadziła do ogromnych problemów finansowych. Problemów, które mogły doprowadzić do spuszczenia Korony o dwa poziomy niżej. Wiele wskazuje jednak na to, że wszystko co zapisane powyżej jest już jedynie historią. Jak informują lokalni dziennikarze z Mateuszem Żelaznym oraz Marcinem Długoszem na czele - prezes Zając poda się do dymisji. Niemieccy inwestorzy odejdą zaś w zapomnienie.

I w taki oto sposób zakończy się przygoda dotychczasowego prezesa w Koronie. Teraz zapewne nadejdą tłumaczenia, że Krzysztof Zając nie wiedział, niepotrzebnie zaufał Niemcom i tak dalej i tak dalej. Ważny jest jednak układ końcowy, który lada moment nie będzie posiadał w swoich szeregach "szkodników". Tym samym odejście ewentualne Macieja Bartoszka może zamienić się w dalszą współpracę, a chora drużyna? Być może już w tym roku dostąpi nagłego uzdrowienia i powalczy o awans do Ekstraklasy.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]