Kwi
26
2021
Skomentuj

Marcin Brosz ODEJDZIE z Górnika? To coraz bardziej prawdopodobne!

Już od pewnego czasu dostawaliśmy medialne sygnały mogące świadczyć o tym, że sytuacja Marcina Brosza w Zabrzu jest niepewna. Wielu jednak mogło mieć wątpliwości, czy to wszystko skończy się odejściem trenera, któremu po tym sezonie kończy się kontakt i mogło się wydawać, że umowa zostanie przedłużona, bo przecież Brosz w Zabrzu jest u siebie w domu. Z informacji Grzegorza Garbacika z "Piłki Nożnej" wynika jednak, że prawdopodobnie współpraca zostanie zakończona. 


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Zatem wszystko wskazuje na to, że przed nadchodzącymi rozgrywkami szefowie klubu z Zabrza będą musieli szukać nowego opiekuna dla swoich zawodników. Wydaje się, że chętnych do pracy na Śląsku nie zabraknie, bo do Zabrza przyciąga nie tylko dość ciekawa drużyna, a przede wszystkim świetni kibice bardzo żywiołowo dopingujący swoich zawodników. Można więc odnieść wrażenie, że jakichś wielkich problemów ze znalezieniem nowego szkoleniowca nie będzie. Drugim problemem dla Górnika może być fakt, że kilka klubów ekstraklasy chce ściągnąć do siebie jego dyrektora sportowego - Artura Płatka. 

Górnik raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego trenera i tak samo problemów z zakotwiczeniem w jakimś innym klubie nie powinien mieć Marcin Brosz. Lato zapowiada się bowiem dość ciekawe na rynku trenerskim, bo naprawdę sporo klubów może mieć wolny stołek na ławce trenerskiej. Mówi się o tym, że swoje miejsce w Zagłębiu Lubin może zwolnić Martin Sevela, nie wiadomo co będzie z Maciejem Bartoszkiem i jego przygodą w Wiśle Płock, bo jego kontrakt obowiązuje tylko do końca sezonu. Ciekawie może być również w Cracovii, bo nie wiemy, czy Michał Probierz nie zakończy swojej współpracy po ostatniej kolejce tego sezonu. Dodatkowo trenera od kilku tygodni szuka Jagiellonia Białystok. 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]