Gru
29
2021
Skomentuj

Newcastle United złożyło ofertę za gracza Barcelony!

Działacze Newcastle United zaczynają wkraczać na rynek transferowy. Jak poinformował portal „The Sun” – na radarze Srok znalazł się defensor Barcelony, Samuel Umtiti. Ba, przedstawiciele angielskiego klubu mieli nawet złożyć ofertę. Nieoficjalnie mówi się o kwocie oscylującej w granicach 20 mln funtów.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


O tym, że kariera francuskiego defensora w katalońskim zespole zbliża się ku końcowi, wiadomo od bardzo, bardzo dawna. Podejścia ze strony szefostwa Barcelony nie zmienia nawet fakt, iż umowa 28-latka z obecnym klubem obowiązuje aż do czerwca 2023 roku. Ba, to tylko przyśpiesza ewentualne rozmowy w kwestii nadchodzącego rozstania. Jednym z głównych założeń na zbliżające się tygodnie jest zakończenie współpracy i zaoszczędzenie sporej sumy podyktowanej pokaźnym wynagrodzeniem doświadczonego Francuza.

Według doniesień podanych przez portal „The Sun” do transferu z udziałem Samuela Umtitiego powinno dojść już w trakcie nadchodzącego okna transferowego. Możliwość ściągnięcia 28-letniego defensora niezmiennie sondują działacze Newcastle United, którzy zdaniem powyższego źródła poczynili już pierwszy krok i wystosowali oficjalną ofertę.

Wymagania ze strony Barcelony nie są na ten moment znane, choć jak informuje „The Sun”, na stole miało się znaleźć 20 mln funtów. Patrząc na obecną dyspozycję Umtitiego oraz długość obowiązującego kontraktu wiele wskazuje na to, iż obie strony już niebawem powinny dojść do porozumienia. Ostatnie miesiące w wykonaniu doświadczonego defensora są bowiem fatalne. Trwające rozgrywki LaLiga przełożyły się na pojedynczy występ z Osasuną. W międzyczasie 28-latek ponownie wracał do zdrowia po urazie, co już ostatecznie przesądziło o zbliżającym się zakończeniu współpracy.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
0
9 Maj 2022

Rzut wolny, pośredni. Level: Japonia XD [VIDEO]

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]