Mar
13
2020
Skomentuj

UEFA z opóźnionym RiGCz-em

Trochę zajęło czasu, aby UEFA postanowiła podjąć może i bolesną, ale na pewno słuszną decyzję, która może być niezwykle istotna w walce z koronawirusem. Przed chwilą pojawiła się wiadomość o odwołaniu wszystkich spotkań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.


Pełnoletni widzowie kanału Footroll mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹCIE TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.| Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


Na razie stoimy, na czym stoimy. To znaczy ci, którzy awansowali - awansowali, a ci, którzy mają jeszcze jakieś mecze do rozegrania, muszą czekać na nowe terminy. Kiedy one nadejdą? Czy w ogóle nadejdą? O tym jeszcze nie zadecydowano, informacja pojawi się "we właściwym czasie". Na razie UEFA odwołała mecze z przyszłego tygodnia, a tyczy się to także młodzieżowej Ligi Mistrzów. 

Przełożenie tyczy się również - co chyba logiczne - losowania dalszych par LM i LE. Jednocześnie UEFA zaprosiła przedstawicieli 55 krajowych federacji na wideokonferencję dotyczącą bieżącej sytuacji, która odbędzie się 17 marca, tj. w najbliższy wtorek. Wtedy będą radzić, co począć dalej i słusznie - choć trochę im to czasu zajęło. Co prawda jeszcze wczoraj na niektórych stadionach w starciach Ligi Europy pojawiali się kibice, ale na całe szczęście międzynarodowe wycieczki zostały tymczasowo ukrócone. 

Słowo w słowo możecie poczytać sobie tutaj:

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]