Lut
28
2020
Skomentuj

Szwajcarzy zawieszają ligę przez koronawirusa

W ubiegły weekend we Włoszech nie odbyły się trzy ligowe starcia ze względu na zarządzenie premiera, który w Lombardii i Wenecji zakazał wydarzeń masowych. Miało to na celu powstrzymanie rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Niebezpiecznie blisko tych rejonów Włoch znajduje się Szwajcaria, w której wykryto 15 przypadków zakażenia. W związku z tym Helweci zdecydowali się na drastyczny ruch.


Już w niedzielę mecz Real Madryt vs Barcelona! Ten i wiele innych meczów pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.| Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Rząd zakazał bowiem organizowania wydarzeń zbiorowych, na których miałoby się znajdować powyżej tysiąca osób. To zarządzenie obowiązywać ma przynajmniej do 15 marca. Do tego czasu szwajcarscy specjaliści będą w stanie określić poziom rozprzestrzeniania się wirusa. Na podstawie tych informacji rząd zadecyduje, czy zakaz należy przedłużać, czy będzie można spokojnie wrócić do organizacji takich wydarzeń.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób odwołane póki co spotkania będą nadrabiane. Rząd ma być w ciągłym kontakcie z działaczami klubów, by wymyślić rozwiązanie, na którym wszyscy stracą najmniej czasu i pieniędzy. Najistotniejsze jest jednak to, by przy tym wszystkim stracić jak najmniej zdrowia, bo w końcu to o nie się tutaj rozchodzi.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]