Paź
18
2021
Skomentuj

Awantury rodzinnej Icardich ciąg dalszy

W weekend Wanda Icardi wrzuciła na swoje media społecznościowe krótki lecz bardzo wymowny wpis o treści: "Zniszczyłeś kolejną rodzinę dla dzi*ki". Abstrahując już od tego, że był to też swego rodzaju pocisk na samą siebie, wiadomość ta zakomunikowała nam, że najbliższe dni Argentyńczyka na pewno nie będą kręciły się wokół piłki. I niewykluczone, że nie tylko dni, a może nawet tygodnie. Napastnik wciąż nie zjawił się na treningu PSG, a jego żona nie sprawia wrażenia udobruchanej.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Wczoraj snajper dostał bowiem wolne od klubu umotywowane sprawami rodzinnymi. Krótko mówiąc, miał zostać z żoną i wszystko sobie z nią wyjaśnić, by awantura jak najmniej odbiła się na formie piłkarza i najlepiej wcale na wizerunku całego klubu. Wydawało się, że udało się osiągnąć sukces, bo napastnik wrzucił kilka zdjęć z żoną. Choć wyglądała na nich na całkiem szczęśliwą, dziś pojawiły się zdjęcia, które nie wskazują na happy end.

Na fotce widać bowiem jej dłoń bez jednego, istotnego elementu. Na jej placu próżno szukać obrączki. Wydaje się więc, że sprawa jest poważna i najwidoczniej skończy się rozwodem. Trudno więc powiedzieć, kiedy Icardi wróci do treningów. Pewne jest jednak to, że do oczekiwanej dyspozycji wróci dużo później, bo sprawa ta będzie męczyła mu głowę, a znając zawziętość Wandy, postara się ona, by trwało to jak najdłużej. I warto było szaleć tak?

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]