Gru
09
2019
Skomentuj

Emery-ton? Jesteście poważni?

Ile razy zdarzyło nam się już stwierdzić, że Unai Emery to nie jest jednak trener, który będzie radził sobie wyśmienicie w klubach zagranicznych? Nie wiemy. Ale często tak mówiliśmy. PSG? Nie było najgorzej, natomiast 1:6 z Barceloną to jego dzieło. Arsenal? Przemilczmy, do tej pory ten klub ma problemy (następna próbka dzisiaj wieczorem). Spartak? Nie podołał. Cóż, najlepiej byłoby wrócić do Hiszpanii, gdzie przecież się wybił - Sevilla, Valencia, może Villarreal.

ALE NIE. LEPIEJ, ŻEBY AGENT DALEJ UPIERAŁ SIĘ RAZEM Z UNAIEM PRZY ANGLII. Nie wiemy w końcu, jaka będzie ostateczna reakcja, czy dojdzie do odmowy... ale Emery stał się kandydatem do objęcia posady trenera Evertonu. I mówi się, że potrzebuje jeszcze czasu na przemyślenia, co robić dalej. Cóż... naprawdę... to nie jest dobry pomysł.

Co ciekawe, reakcje nie są aż tak ostre... jest za to lekki szok.

Ludzie są dla Unaia nieco mniej ostrzy niż się spodziewaliśmy - są tacy, którzy twierdzą, że Emery nie był jedynym problemem w Arsenalu, że wziął zbyt poważną posadę. Ale czy naprawdę lekarstwem na to ma być rola strażaka w Evertonie? Nasza ocena jest jednak taka, że to głupi pomysł. Lepiej byłoby odpocząć, poczekać na rozwój sytuacji w Hiszpanii, zostać tam, gdzie nie będzie miał nasz Emery problemów z komunikacją z piłkarzami. Gdzie nie pokłóci się z szefem skautingu, gdzie będzie miał swoją wolność szkoleniową i dalej będzie oddawał się kilkunastogodzinnym analizom.

 Dlatego naprawdę odradzamy Everton.


Sprawdź tymczasem kursy na najważniejsze ligi europejskie na stronie sponsora kanału!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]