Gru
03
2019
Skomentuj

Oko na Polaka - Filip Jagiełło w końcu grający

Choć kategoria tego krótkiego tekstu to "Serie A", to niestety wiemy, jak wygląda sytuacja Filipa Jagiełły w Genui. W lidze nie można go zbyt często oglądać na boisku - zaledwie 19 minut od początku sezonu to bardzo słaby wynik. Jagiełło dopiero dziś doczekał się kolejnego przełomu - rozegrał 71 minut w drużynie Genoy, Thiago Motta dał mu w końcu szansę.

Jak to wyglądało? Minutowo sami widzicie powyżej - można zażartować, że Jagiełło rozegrał odpowiednio tyle minut, że miał rozegrany jeden pełen mecz we wszystkich rozgrywkach. Marne to jednak pocieszenie. 

Jeśli poczytacie inne portale, to pewnie zobaczycie, że zgodnie piszą o "dobrym występie Jagiełły". Chwalimy go za asystę, bo to zawsze coś fajnego dopisanego do klasyfikacji kanadyjskiej. Ale najwidoczniej pomoc w awansie do kolejnej rundy Coppa Italia to za mało. Indywidualną ocenę widzicie powyżej. A skrót poniżej powinien pomóc wyrobić zdanie:

Od początku wiedzieliśmy, że historia Filipa Jagiełły może jednak ułożyć się inaczej niż Krzysztofa Piątka. Jagiełło przychodził na raczej zabezpieczoną pozycję, ale też do znacznie mniej poukładanego klubu (kto popyta śledzących ligę włoską, usłyszy, jaki panuje tam bałagan). To cały czas zła rzecz, że Polak gra tak mało. Nie świadczy to źle o tych, którzy dołączyli do Serie A w lecie. Odbijają się oni od poważnej europejskiej piłki. I takie krótkie momenty - jak u Darii Zawiałow - musimy wychwytywać. Ale sami widzicie - nawet pomimo asysty można zostać ocenionym dość przeciętnie.


MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Czy Filip Jagiełło otrzyma więcej szans także w meczach Serie A? Czekamy na to! Póki co powiadamiamy - sponsor kanału przygotował kursy dotyczące nadchodzącej kolejki ligi włoskiej!

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]