Gru
10
2019
Skomentuj

Będzie nowy trener w Neapolu

Mogliśmy spodziewać się, że z konfliktu pomiędzy Aurelio de Laurentiisem a zawodnikami i menedżerem nie wyjdzie nic dobrego, a już na pewno nie pokój. Szatnia wciąż jest podzielona i wiele wskazuje na to, że kilku istotnych graczy opuści klub już zimą. Nie tylko oni mogą się zresztą pożegnać z Napoli. Najszybciej zrobi to najprawdopodobniej Carlo Ancelotti.

Jak podaje Sky Sport, Włoch pożegna się z pracą już po dzisiejszym spotkaniu z Genk. Mało tego, jego przyszłość ma być niezależna od wyniku. Atmosfera zrobiła się tak kwaśna, że nawet pomimo zwycięstwa Ancelotti pożegna się z robotą. Nie wiadomo natomiast dokładnie, czy formalnie zostanie zwolniony czy sam poda się do dymisji.

Aurelio de Laurentiis, choć sam sprokurował tę awanturę, nie zamierza być też jej ofiarą. Już prężnie działa, by straty spowodowane tym zamieszaniem nie odbiły się na zespole. Według powyższego źródła prezes Napoli miał już ustalić umowę z następcą Ancelottiego. Co ciekawe, okazuje się nim być Gennaro Gattuso, z którym podpisanie zostanie kontrakt na półtora roku.

Czy to dobrze wpłynie na drużynę? Śmiem wątpić. Piłkarze dobrze czuli się pod wodzą Ancelottiego i mogą się tym bardziej zdenerwować, jeśli zabierze się im trenera. Gattuso może mieć przez to utrudniony start, gdyż będzie miał część szatni przeciwko sobie. W efekcie mogą więc zrobić się jeszcze większe dymy, niż były. No, ale czego się nie robi, żeby udowodnić swoją rację. Prawda, panie de Laurentiis?


Sprawdź tymczasem kursy na najważniejsze ligi europejskie na stronie sponsora kanału!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]