Gru
15
2021
Skomentuj

Inter podjął decyzję na temat przyszłości Eriksena!

Christian Eriksen wciąż nie wrócił do gry po wypadku, który miał miejsce podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Reprezentant Danii jednak nie próżnuje. Już od dłuższego czasu walczy o powrót do wysokiej dyspozycji. Tak, jak wcześniej spekulowano, mimo szczerych chęci nie będzie mógł wrócić na boiska Serie A.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Na przeszkodzie stoi wszczepiony przed pięcioma miesiącami defibrylator, który według przepisów włoskiej ligi kolidują z możliwością ewentualnych występów. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się zaraz po wydarzeniach z mistrzostw Europy. Mimo tego, że obie strony robiły, co tylko mogły, wiele wskazuje na to, że los reprezentanta Danii we Włoszech jest już przesądzony. Szczegółowe informacje na ten temat przekazał znakomicie poinformowany dziennikarz, Fabrizio Romano. Według jego doniesień już niebawem powinno się ukazać oficjalne stanowisko ze strony klubu.

Działacze Interu Mediolan podjęli decyzję, że poprzedni sezon Serie A był ostatnim dla doświadczonego pomocnika w szeregach obecnego zespołu. Obie strony doszły do porozumienia, iż obowiązujący do czerwca 2024 roku kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem, co pozwoli 29-latkowi na zmianę otoczenia. Na tym też cała przygoda się skończy, choć nie ma najmniejszych wątpliwości, że pozostaje też spory niedosyt. Mistrzowie Włoch nie mieli większego wyboru. Na przeszkodzie stanęły zapisy w regulaminie, które zabraniają gry z wszczepionym defibrylatorem.

Mimo tego, że ostatnie pół roku w życiu Eriksena stanęły pod znakiem powrotu do zdrowia, nie brakuje klubów, które byłyby zainteresowane osobą doświadczonego pomocnika. Według angielskich mediów najpoważniejszych kandydatem do zakontraktowania 29-latka byłby Tottenham, czyli miejsce, gdzie reprezentant Danii występował w latach 2013-20. Łącznie rozegrał tam 305 spotkań, zdobył w nich 69 bramek i zanotował 90 asyst.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
0
9 Maj 2022

Rzut wolny, pośredni. Level: Japonia XD [VIDEO]

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]