Mar
09
2018
Skomentuj

Shox tymczasowo poza składem G2. Czy aby na pewno?

O tym, że Richard „shox" Papillon będzie musiał udać się na przymusową przerwę od Counter-Strike'a, wiedzieliśmy od stycznia. 25-letni gracz od jakiegoś czasu zmaga się z uciążliwym urazem nadgarstka, który doskwiera zawodnikowi do takiego stopnia aż ten będzie musiał poddać się operacji. Z tego powodu organizacja francuskiego składu ogłosiła „tymczasowe zmiany" w drużynie...

W miejsce „shoxa" wskoczył Oscar „mixwell" Cañellas, który 7 lutego 2018 roku opuścił OpTic Gaming i od tego czasu pozostawał bez zatrudnienia. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, że jesto wyłącznie tymczasowa zmiana, ale... w rzeczywistości w ogóle tak nie jest. „neL", czyli jeden z najlepiej poinformowanych e-sportowych redaktorów przekazał, że przesunięcie Papillona na ławkę rezerwowych jest na stałe i to, że jest to wyłącznie decyzja drużyny, nie organizacji.

 

 

Ta informacja może bardzo zaskakiwać, gdyż po oficjalnym komunikacie Carlos „ocelote" Rodríguez[CEO G2] zarzekał się, że jest to wyłącznie tymczasowa zmiana. Mogłoby się wydawać, że „neL" puścił kaczkę dziennikarską, ale chwilę po komunikatach G2 i przedstawicieli organizacji, Dan „apEX” Madesclaire, podstawowy gracz G2 poinformował na Twitterze, że „shox" nie wróci już do podstawowego line-upu superdrużyny z Francji. Oczywiście Madesclaire po jakimś czasie usunął swój wpis, ale wiadomo, jak to jest w internecie - nic nie ginie. 

 

Nie są to ostateczne zmiany. Edouard „SmithZz" Dubourdeaux, który jeszcze jakiś czas temu był profesjonalnym graczem, a ostatnio trenerem G2, został przesunięty na ławkę rezerwową, a jego dotychczasowe obowiązki przejął Jérôme „NiaK" Sudries. W kuluarach mówi się, że nie są to zmiany na stałe. Ma być to tylko początkiem transferów na francuskiej scenie „kantera". 

 

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]